Masážny stôl Lipt® D-05

145,00

POPIS PRODUKTU

Masérske lehátko Lipt D-05 je plnohodnotný a stabilný masérsky stôl, ktorý za okamih zložíte a prenesiete, kam treba. Poslúži ako masérsky stôl do každodennej prevádzky v masážnom salóne a tiež ako prenosný mobilný stôl pre maséra, ktorý za svojou klientelou cestuje. Toto masážne lehátko oceňujú športoví maséri a fyzioterapeuti, ktorí ho môžu vziať so sebou na preteky, alebo iné športové podujatia. Hodí sa aj pre kozmetičky alebo ako vyšetrovacie lôžko pri rôznych typoch terapií. Konštrukcia lehátka je z kvalitného bukového dreva, ktoré je ľahké, ale veľmi pevné. Dostatočnú pevnosť a stabilitu zabezpečuje aj systém oceľových laniek. Rozloženie a skladanie lehátka je skutočne jednoduché a s trochou praxe masérovi netrvá ani pol minúty.

Nastavenie vždy podľa potreby

Praktické drevené matice umožňujú nastavenie požadovanej výšky lehátka bez náradia. Lehátko sa dá výškovo nastaviť od 62 do 84,5 cm. K dispozícií je osem prednastavených polôh po 3,2 centimetroch a nastaviteľná je aj poloha a sklon podhlavníka pomocou rýchloupínacieho mechanizmu. Otvor pre tvár je krytý zátkou, ktorú možno v prípade potreby jednoducho vytiahnuť.

Kvalitná koženka a vysoký komfort

Lehátko čalúnené kvalitnou koženkou, ktorá sa ľahko udržiava v dokonalej čistote a vystlané molitanom s vysokou hustotou v hrúbke 4 cm ponúka príjemný komfort pre klienta. Nová konštrukcia má dosky medzi nohami vyrezané – vznikol tak väčší priestor pre nohy maséra, čo umožňuje lepší prístup pri masáži tváre alebo šije. Pre zvýšenie bezpečnosti, stability a ochranu podlahy sú nohy lehátka Lipt D-05 vybavené bielymi gumovými protišmykovými podložkami. Masérsky stôl Lipt-D05 ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach.

Bohaté príslušenstvo a jednoduchý transport

V cene masážneho stola je ďalšie príslušenstvo: podhlavník, držiak podhlavníka, opierka rúk a postranné opierky rúk. Všetko príslušenstvo je odnímateľné a možno ho uložiť do priestoru vo vnútri samotného masážneho lehátka. Pre bezpečný a pohodlný transport sa lehátko aj s príslušenstvom dá jednoducho a rýchlo zložiť do praktickej transportnej tašky z pevného textilného materiálu, ktorá spoľahlivo chráni predovšetkým koženkový poťah pred mechanickým poškodením a zašpinením a umožní mať všetko vybavenie pekne pohromade.

Scroll to Top

Vitajte späť

Prihláste sa do svojho účtu